Jednorožci

22. ledna 2008 v 17:40 | kokkki=) |  Fantasy
Jednorožci jsou legendární bytosti. Byli považováni za vzor čistoty, lásky a míru. Nemají však rádi, když na ně sahá mužská část lidské populace. O dost raději jsou, když je za ušima podrbe vyzrálá žena, ještě lépe princezna. ti jsou ale mazaní, co?=)
Zobrazují se v podobě oslnivě bílých až stříbrných koní s dlouhým rohem rostoucím z čela. Jejich rohy mají údajně magickou moc, za jejichž pomoci se dá kouzlit, ale vykonají pouze dobrá kouzla, proto by polednici asi na moc nebyly, leda v případě, že by chtěla podstoupit plastiku=D
Až vám jednou bude nejhůře, pomyslete na jednorožce a on za vámi přijde. Třeba ho neuvidíte, ale poznáte, že je přítomen podle naděje, kterou pocítíte ve svém srdciTyto překrásné obrázky pocházejí z bločku endatrysk, tak se tam jukněte=D
Našla jsem o nich také zajímavý článek na black-rose.blog.cz
Údajně se vyskytují ve všech lesnatých oblastech severní Evropy. Jsou vybaveni léčivým rohem. Jejich mláďata se rodí se zlatou srstí a až v dospělosti se srst mění do stříbrna a pak do bíla.
Styku s lidmi se jednorožec vyhýbá, má velmi hbité nohy, takže se dá těžko chytit. Jednorožci jsou díky své síle, odvaze a rychlosti považováni za božskou bytost. Jejich roh, zářící zázračná zbraň na čele, je činí neporazitelnými a můžou být poraženi pouze lstí. K tomu je potřeba panny, která se pošle procházet se do oblasti, v níž se jednorožci pohybují. Jakmile ji jednorožec zpozoruje, lehne si pokojně k ní, položí si hlavu do jejího klína a klidně usne.
http://www.jerryswallpaper.com/unicorns/castle20.jpg

http://www.jerryswallpaper.com/unicorns/First%20Flight.jpg

1892886.jpg

http://www.jerryswallpaper.com/unicorns/unicorn-castle.jpg

unicorn18.jpg

5.jpg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu?

CLICK=)

Komentáře

1 Morzan Morzan | Web | 6. března 2008 v 9:40 | Reagovat

krásný obrázky! pls. koukni se na moji stránečku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama